Authorize

By means authorization agree the terms of use rules
  Enter with e-klase Enter with twitter Enter with draugiem Enter with facebook

Video status

 
Enter
 
Loading player...
 

ChaulaTV ir izklaides medijs, kas piedāvā satura dažādību Latvijas mediju vidē. Televīzijas prioritāte ir satura pieejamība interneta vidē, interaktivitāte, kā arī augstas kvalitātes attēls (HD kvalitātē). Televīzijas platforma balstīta uz inovatīvām augstas kvalitātes tehnoloģijām, kuras risinājums ir Baltijā pirmā sociālā tīkla platforma, kas izmanto mākoņtehnoloģijas.

Chaula TV maina līdzšinējos priekšstatus par televīziju - no pasīvas mediju lietošanas (patērētāja pozīcijas) akcenti tiek pārvietoti uz aktīvu līdzdarbošanās un radīšanas procesu. Tādēļ televīzija dod iespēju multivizuālu saturu publicēt, rediģēt un apskatīt jebkurā vietā pasaulē, kur pieejams internets.

Televīzijas mērķis ir attīstīt dalībnieku praktiskās zināšanas mediju jomā, tādējādi radot jaunos profesionāļus, kas spējīgi veiksmīgi iesaistīties darba tirgū. Darbs tiek veikts augstas produktivitātes tiešraides studijā un kvalitatīvā tehnikas sistēmā, kas ļauj radīt profesionālu TV saturu.

Chaula.tv kanāli veido raidījumu un video sižetu kopumu par attiecīgo virzienu. Kanāla nosaukums ir izvēlēts apzināti, lai ar studijas veidotiem raidījumiem netiktu uzlikts stereotips veselai koncepta sadaļai. Sociālā tīkla dalībnieki varēs veidot savas sadaļas un vienkopus glabāt video materiālu. Iesūtītos video materiālus var izmantot kanālu translācijas.

ChaulaTV saturu var aplūkot uz visām modernākajām ierīcēm (ipad, iphone, android) un jebkurā datora operētājsistēmā.

ChaulaTV piedāvā arī individuālu tiešraižu veidošanu - līdz 4 kamerām ar titrēšanu, HD kvalitātē.

Video Upload video Channels

We tweet: